45 Günde Elektronik Sınav ile Ehliyet Alabilirsiniz.

Elektronik ehliyet sınavı için randevu alınmaktadır. Merkezi sınav gibi aylarca beklemeye gerek yoktur. Eğer kursiyer sınavdan başarısız olursa yeni bir sınav için en erken 15 gün sonra e-sınava girebilmek için randevu alabiliyor.
DETAYLI BİLGİ

13 Şubat 2016 yazılı sınav soruları ve sonuçları bildirgesi

13 şubat 2016 yazılı sınav soruları ve sonuçları bildirgesi

13 şubat 2016 yazılı sınav Türkiye genelinde yapılmış olup.Henüz sınav soruları açıklanmamıştır.13 şubat 2016 yazılı sınav sorularına 7 gün içerisinde aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sınav soruları 7 gün içerisinde eğitim sayfamıza eklenicektir.Peki her sınav döneminde olduğu gibi akılda kalan soruların merak edilen cevaplarını aktarıcağız.

13 şubat 2016 yazılı sınavında kaç puan almam gerekiyor ?.

Yazılı sınavda 100’lük puan sistemi kullanılmaktadır.70 ve üzeri başarılı sayılır yani geçer not almış olursunuz.70 altı puanlarda ise sınavı tekrarlamak gibi can sıkıcı bir durum ile karşılaşabilirsiniz,fakat Pendik Zirve Sürücü Kursları sınavlara sizi en iyi eğitim metodları ile hazırlayarak herhangi bir sürprize izin vermez.

13 şubat 2016 yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır ?

Yazılı sınav sonuçları sınavdan 10 gün sonra açıklanmaktadır.Sorular ve cevaplar ise sınav sonuçlarından bir kaç gün önce açıklanır.

13 şubat 2016 ehliyet sınavından kalırsak ne olacak?

13 şubat 2016 yazılı sınavından kalan kursiyerlerin bir sonraki sınav tarihi 14 mayıs 2016 tarihinde tekrar sınava girmesi gerekmektedir.Aradaki 3 ay gibi uzun bir süre var fakat bu süreyi daha iyi hazırlanarak kendiniz için avantaj’a çevirebilirsiniz.13 şubat 2016 tarihindeki yazılı sınavdan başarısız olup 14 mayıs 2016 tarihinde tekrar sınava girmek isteyen kursiyerlerimiz harç ücretini bir daha ödemek zorundadır.

13 şubat ehliyet sınavından başarılı olursak süreç nasıl işler?

Teorik sınavdan başarılı olduğunuz zaman bir sonraki aşamaya geçiş yapılır.Bir sonraki aşamada size simülatör desteği ve güvenli,modern araçlarımız ile  direksiyon eğitimi verilir.Bu eğitim süresinde lütfen derslerinizi takip ediniz.Özel sebeplerden dolayı gelememe gibi bir durum söz konusu olduğunda lütfen kursumuzu bu durumdan haberdar ediniz.

13 şubat 2016 direksiyon sınav ücreti ne kadar?

Direksiyon ve teorik sınavına ilk giriş ücreti 70 TL’dir.

13 Şubat 2015 ehliyet sınavından sonra direksiyon sınavı ne zaman olacak?

MEB tarafından sene başında teorik sınavlar ve direksiyon sınavları için belirlenen taslak olarak tarihler vardır. Direksiyon sınav tarihlerinde değişiklikler olabilir. Direksiyon sınavları teorik sınavdan 2 veya 3 hafta sonra gerçekleşiyor. Yoğunluğa göre 1 ay veya daha geç bir tarihte de direksiyon sınavına girmeniz gerekebilir. Direksiyon sınav tarihleri için kursunuzla irtibat halinde olunuz. Kesin bir tarih vermek yanlış olur.

Direksiyon sınavından geçersem süreç nasıl işleyecek?

13 Şubat 2016 ehliyet sınavından ve sonrasında yapılan direksiyon sınavından başarılı olursanız 1 hafta içinde sertifikanızı alabilirsiniz.

Emniyet için randevuyu nasıl alabilirim ?

Emniyet randevu ekranı değişti,Dosyanızı teslim aldıktan sonra aşağıdaki linkten emniyet randevu sayfasına kolayca ulaşabilirsiniz.Merak etmeyin işlemler gayet basit ve sistem kullanışlı.Zaman zaman yoğunluğa göre 15-20 gün sonrasına randevu verebilir.Çevre ilçelerin emniyet müdürlüklerine randevu alabilirsiniz.

Yenilenen Emniyet Randevu ekranı için buraya tıklayınız.

Aradığınız cevabı burada bulamadıysanız lütfen bizimle İletişim sayfamız üzerinden irtibata geçiniz.

Pendik Zirve Sürücü Kursu | 13 şubat 2016 yazılı sınav


Bir önceki yazımız olan Ehliyet Sınıfları,Hangi Ehliyet Ne Kullanır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.