45 Günde Elektronik Sınav ile Ehliyet Alabilirsiniz.

Elektronik ehliyet sınavı için randevu alınmaktadır. Merkezi sınav gibi aylarca beklemeye gerek yoktur. Eğer kursiyer sınavdan başarısız olursa yeni bir sınav için en erken 15 gün sonra e-sınava girebilmek için randevu alabiliyor.
DETAYLI BİLGİ

Kurumsal

Vizyon & MisyonEğitim KadromuzAraçlarımız

Kurumumuz, Türk Milli Eğitim amaçları doğrultusunda milli, manevi ve bilimsel değerleri benimseyen iyi bir sürücü yetiştirmenin yanında bütün insanlığa saygı, hoşgörü ve kardeşlik duyguları besleyen sürücü yetiştirmek amacıyla Yönetim Kurulu Başkanımız M.Ali ELDEMİR tarafından Batı Mahallesi, 23 Nisan Caddesi Tan Apt. No: 28’de beş katlı binanın 1, 2, 3.üncü katlarında;

  1. Katında İlk Yardım Sınıfı, öğretmeler odası ve kurucu odası
  2. Katında Büro Hizmetleri, Simülatör Odası ve Kurum Müdürü odası
  3. Katında ise Trafik Sınıfı ve Araç Tekniği Sınıfı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Misyonumuz;

Sürücü Kursu sektöründe kurumsal kalite; eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilme, aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir.

Bir eğitim kurumunun kurumsal hizmet kalitesini yükseltebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını belirlemesi birinci koşuldur.

Bu sebeple, Zirve Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kurumsal kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

Adayın beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa sahip kurum anlayışı içinde çalışmak.

Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Zirve Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

Sürücü eğitimindeki hedefimiz; kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma hizmet sunmak, akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara ağırlık vermek, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirmek, ayrıca;  son model araçlarımız ve uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek, trafik kurallarına uyan sürücü adayı yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

 

VIZYONUMUZ 

Sürücü adaylarımızın sürücü belgesi ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürdürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız…

 

Kaliteli eğitimlerimiz, güvenli ve modern araçlarımız ile sürekli iyileştirmeyi benimseyen,

Alanında, sektörde güvenilir ve referans bir eğitim kurumu olmayı hedefleyen,

Liderleri ve çalışanları ile adayların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,

İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile eğitim sektöründe öncü,

Teorik ve Direksiyon eğitimlerinde adayların katılımlarını sağlayan,

Eğitimlerin kalitesi ile iyi sürücü yetiştirmeyi kurum olarak taahhüt ediyoruz.

 

Kurumumuz, dört adet 2013 model yeni versiyon Hyundai İ-20 araçlar ile 24 kişilik İVECO otobüs ve 2014 model Honda motosikletle direksiyon eğitimi ve sınav hizmetlerini sunmakta;

1 Kurum Müdürü,

1 Trafik Çevre Bilgisi Öğretmeni,

1 Araç Tekniği Bilgisi Öğretmeni,

1 İlk Yardım Öğretmeni,

1 Bayan Direksiyon Usta Öğreticisi ve

6 Direksiyon Usta Öğreticisi olmak üzere toplam 11 personel ile hizmet vermektedir.

 

Eğitmenlerimiz

Kendi branşlarında sürücü kurslarının kuruluşundan bu yana çalışıp tecrube sahibi olan, Trafik ve Çevre Bilgisi dersi, İlkyardım dersi, Motor dersi Öğretmenleri ile teorik eğitimini, Direksiyon eğitimlerini de yine 15 yıllık tecrubeye sahip direksiyon usta öğreticileri ile çalışmaktayız.

Klimalı sınıflarda 20 kişilik ferah bir ortamda, video ve slayt desteği ile çağdaş ve modern bir eğitim sunan kursumuz sizlere çağın en son sistemlerinde rehber öğretmenlerin de desteği ile hizmet vermektedir

Kursumuz uzman kadrosu ile yaptığı titiz çalışmalar sonucunda hazırlamış olduğu sürücü eğitimi kitabı ile yeni sınav sistemine adayları daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçer. Bunu göz önünde bulunduran Erdem Sürücü Kursu en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakından takip ederek adaylarına daha iyi eğitimi vermenin yollarını aramaktadır.