45 Günde Elektronik Sınav ile Ehliyet Alabilirsiniz.

Elektronik ehliyet sınavı için randevu alınmaktadır. Merkezi sınav gibi aylarca beklemeye gerek yoktur. Eğer kursiyer sınavdan başarısız olursa yeni bir sınav için en erken 15 gün sonra e-sınava girebilmek için randevu alabiliyor.
DETAYLI BİLGİ

Özel Direksiyon Dersi

Pendik Özel Direksiyon Dersi


Bay veya bayan hocalarımızdan direksiyon dersi alarak sürüşünüzü geliştirebilirsiniz.

Pendik Özel Direksiyon Dersi ve Eğitimleri

Pendik bölgesinde yıllardır edindiği tecrübe ve İleri Sürüş Teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Sadece özel direksiyon dersi alarak sınav başarınızı değil, günlük hayatta kullanacağınız trafik toplumundaki bilinçli sürücüler arasından yer alabilirsiniz.

Pendik özel direksiyon dersi ile sizleri sınava sınav güzergahlarınızda hazırlarken aynı zamanda değişik yol ve durumlarda sürüşünü pekiştiriyoruz.

Özel Direksiyon Eğitimi Ders Saatleri Nasıl Belirlenir ?

Özel direksiyon eğitimlerinden programlar tamamen size özel olarak ayarlanır. Akan trafik ve farklı yollarda sizlere özel direksiyon eğitimi verilir. Dilediğiniz yol güzergahlarında özellikle Pendik civarında hemen her yerinde eğitimleriniz Hafta içi ve Hafta sonu sabah 09:00 da başlayıp 18:00 a kadar sürmektedir.

Randevularınızı en az 1 saatlik zaman dilimleri için alabilmektesiniz. Özel direksiyon dersi paket programlarını da özellikle tercih etmeniz sizler için daha avantajlı olacaktır.

Özel Direksiyton Eğitimi için Nasıl Randevu Alabilirim ?

Uygun zamanınız da belirleyeceğiniz gün ve saati bizleri arayarak belirtebilir ve randevu saatinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Randevu alacak kişilerin ücretlerini önceden ödemeleri gerekmektedir.

Özel Direksiyon Eğitimi nerede Başlar ve Biter ?

Özel direksiyon eğitimi için Pendik Zirve Ehliyet Sürücü Kursu‘na gelerek araca binmeden önce aday ile tanışılır. Ardından güzergah belirlenerek trafiğe çıkılır ve araç sürme seviyesine göre sizlere İleri Sürüş Uzmanı tarafından özel direksiyon eğitimi verilir.

Özel Direksiyon Dersleri Nerede Verilir ve Güzergah Nasıl Belirlenir ?

İlk olarak adayın seviyesine göre özel direksiyon dersine başlamadan önce sürüş testi yapılır. Adayın yeterlilik veya yetersizlik seviyesine göre trafiğin en boş olduğu güzergahtan en yoğun olduğu güzergaha göre bir rota çizilir. Eğitim sadece aynı noktada değil İstanbul Bölgesinin herhangi bir noktasından farklı senaryolar ile gerçekleştirilir.

Özel Direksiyon Dersini Kendi Şahsi Aracımla Alabilirmiyim ?

Durumunuz ve sürüş seviyenizin uygun görülmesi halinde kendi aracınızla trafik adaptasyon ve yol eğitimlerini kendi aracınızla da hocamız eşliğinde alabilirsiniz.

Bay veya bayan hocalarımızdan özel direksiyon dersi talep edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 22 Aralık 2018 Ehliyet Sınav Sonuçları Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.